Zgłoszenia serwisowe
sign

Autoryzowany serwis Canon

Działamy na rynku już od 1993 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na coraz lepsze rozumienie rynku i potrzeb klienta.

Co jest dla nas najważniejsze?
Odpowiedź na to pytanie jest dla nas prosta: zadowolenie naszych klientów. Chcemy docierać do Nich z dopasowanymi i zindywidualizowanymi rozwiązaniami, które realnie ułatwią ich pracę. Bazujemy na relacyjnym nastawieniu. Chcemy być wsparciem dla osób, które nam zaufały i dzięki dobremu zrozumieniu ich potrzeb oraz możliwości sprzętu oferować im najlepsze rozwiązania.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdańsku. Jako autoryzowany partner firmy Canon szczególnie dbamy o kwalifikacje naszych pracowników. Zapewniamy Klientom rzetelną i fachową obsługę oraz elastyczną ofertę dopasowaną do ich potrzeb.Terenem naszego działania jest głównie Polska północna, ale jesteśmy w sieci dealerskiej dzięki czemu możemy udostępnić Klientom dostęp do usług na terenie całego kraju.

 

Założyciel firmy  Marek Koryczan

Firmę Markor założyłem w 1993 roku. Rozwijaliśmy się od 1 osobowego zespołu do obecnej postaci. Miałem okazję obserwować rozwój nowych technologii i uczestniczyć w ich stopniowym wdrażaniu na rynek polski. Tak długa działalność w branży daje mi całościowe rozumienie możliwości sprzętu, ich ewolucji a także coraz to nowszych potrzeb i wyzwań związanych z wydrukiem, z jakimi na co dzień mierzą się nasi klienci. Dużo radości przynosi mi podążanie za nowymi trendami i ich odpowiednie adaptowanie do realnych potrzeb ludzi, których spotykam w swoim życiu zawodowym.

Moją pasją oprócz pracy są podróże – szczególnie te na rowerze. Oprócz wysiłku fizycznego przynoszą bardzo bezpośredni kontakt z odwiedzanymi miejscami i spotkanymi ludźmi. W obliczu napotkanych trudności odnajduję w sobie duże pokłady kreatywności w rozwiązywaniu rozmaitych problemów. Mogę też zawsze liczyć na otwartość i ciepło drugiego człowieka, co ma dla mnie szczególne znaczenie.

.

 

 

 

Kontakt
MARKOR Marek Koryczan
80-299 Gdańsk
ul. Feniksa 11
Tel. (58) 555-11-68 do 70
Fax (58) 555-11-68
markor@markor.com.pl
Copyright © 2016 Markor | Polityka prywatności | Realizacja: Studio Brothers